Karhu-Kissat
 

KARHU-KISSOJEN U20-U8 JOUKKUEIDEN VALMENTAJAT KAUDELLE 21-22

Kauden 2021-2022 vastuuvalmentajat on nyt julkaistu. Kevään avoimista harjoituksista tiedotetaan myöhemmin. Mikäli olet kiinnostunut pelaamaan Karhu-Kissoissa, ota yhteyttä ikäluokan vastuuvalmentajaan.

Valmennuspäällikkö: Timo Lehkonen  

Junioripäällikkö: Antti Nevalainen    

U20

 Jukka Kallio  0504365759  jukkakallio9(at)gmail.

 Patrik Lostedt

Jyrki Katajamäki (MV)

U18

Kimmo Paavilainen 0503461729   ktpaavilainen(at)gmail.com

Jari Huttunen

Lasse Nousiainen (MV)

U17

Pasi Kivinen 0405149371 pkivine4(at)welho.com

Dinny Harjula

Patrik Nyqvist (MV)


U16

Viljami Hietanen 0407205509 vihietanen(at)gmail.com

Sami Linnus

Jesper Paavilainen (MV)


U15

Ossi Rantala 0451164445 rantala.ossi(at)gmail.com

U14 

Pasi Salonen 0503004802 pasi.salonen9(at)gmail.com

U13 

Toni Vehniäinen 0405111140 tonimpv79(at)gmail.com

U12

Jami Matilainen +41793159351(1.5. alkaen 0405558059) jami.matilainen(at)hockeybase.fi

U11 

Hanna Sorvari 0504683405 hande.sorvari(at)gmail.com

U10

Jussi Haapasaari 0505953233 jussihaapasaari(at)hotmail.com

Teemu Jaakola 0505972833 teemu.jaakola(at)intersport.fi

U9

Joonas Jääskeläinen 0405248383 jjskelainen(at)gmail.com

U8

Antti Nevalainen 0456304014 antti.nevalainen(at)karhu-kissat.fi