Karhu-Kissat
 

KARHU-KISSOJEN U20-U11 JOUKKUEIDEN VASTUUVALMENTAJAT KAUDELLE 22-23

Kauden 2022-23 vastuuvalmentajat on nyt julkaistu. 

Valmennuspäällikkö: Timo Lehkonen  

Junioripäällikkö: Antti Nevalainen    

U20

 Jukka Kallio  0504365759  jukkakallio9(at)gmail.com

 Patrik Lostedt

Jyrki Katajamäki (MV)

U18

Kimmo Paavilainen 0503461729   ktpaavilainen(at)gmail.com

Jari Huttunen

Lasse Nousiainen (MV)

U19

Timo Lehkonen 0407593780 timo.lehkonen@karhu-kissat.fi

U16

Elmeri Lämsä 0405738723  lamsa.elmeri@gmail.com


U15 

Pasi Salonen 0503004802  pasi.salonen9(at)gmail.com

U15 Akatemia

Janne Lehtosalo 0400198521 janne.lehtosalo@gmail.com

U14 

Toni Vehniäinen 0405111140  tonimpv79(at)gmail.com

U13

Jami Matilainen  0405558059  jami.matilainen(at)hockeybase.fi

U12 

Hanna Sorvari 0504683405  hande.sorvari(at)gmail.com

U11

Jussi Haapasaari 0505953233 jussihaapasaari(at)hotmail.com

Teemu Jaakola 0505972833 teemu.jaakola(at)intersport.fi


Leijonaliiga valmentajat ilmoitetaan myöhemmin.